بند ساک دستی

بند ساک دستی از اجزای مهم در تولید ساک دستی است که از زیبایی و نمای شیک ساک تا دوام و راحتی حمل آن را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

بند ساک دستی انواع مختلفی دارد که باتوجه به سلیقه شما عزیزان در رنگ های مختلف و در بسته های 500 جفتی (1000 عددی) قابل ارائه می‌باشند.

در انتهای این بندها، پولک فلزی وجود دارد که امکان وصل کردن و جدا کردن آن از ساک دستی را راحت تر می‌کند.

طول بندهای ساک دستی معمولا 30 سانتی متر می‌باشند، ولی اگر شما آن را با اندازه‌ی دیگری می‌خواهید، می‌توانید آن را سفارش دهید تا ما برایتان تولید کنیم.

بند ساک دستی: بخشی کوچک، تاثیری بزرگ!

تصور اغلب ما از بند ساک تنها بخش کوچک با نقشی جزئی در این محصول پرکاربرد است. اما این تصور غلط است و نقش بند در جلوه ساک دستی بسیار مهم میباشد.

کدام بند ساک دستی برای کدام مدل ساک مناسب‌تر است؟

بسیاری از تولیدکنندگان ساک‌های دستی و کاربران این محصولات، حساسیت بالایی در انتخاب طرح، رنگ، سایز و چاپ انجام شده روی ساک دستی داشته و بیشترین سلیقه و الزامات کاربردی را در تهیه آن به‌کار می‌گیرند. اما اغلب مردم تصور چندانی از انتخاب بند مناسب برای این تولیدات نداشته و چندان تخصصی به این موضوع فکر نمی‌کنند. 

اما درست برعکس انتخاب این بخش یعنی بند ساک دستی اهمیت زیادی در ساخت این محصول دارد. از طول این بند تا رنگ و جنس آن و از متریال و الیاف به‌کار رفته در تهیه این بند تا پهنا و دیگر مشخصات آن هر یک به نوعی دارای اهمیت هستند. 

در نهایت قیمت این نوع بندها بر اساس مجموعه‌ای از این عوامل شکل گرفته و بر قیمت تمام شده این نوع ساک‌ها تاثیرگذار است.

از تنوع جنس در بند ساک دستی بیشتر بدانیم!

بند ساک از اهمیت بالایی در راحتی و دوام این محصول کاربردی برخوردار است. جنس بند نه‌تنها بر طول عمر این محصول موثر است، بلکه تعیین کننده میزان راحتی آن نیز هست. از طرفی متریال مصرفی در تولید این بندها بر دوام آنها و در نتیجه ماندگاری ساک دستی اثر دارد.

بر این اساس باران پک نمونه‌های متنوعی از این بندها را با تنوع جنس به تولید میرساند که البته از نظر قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند. بسته به ارزش ساک و قیمتی که برای آن پرداخت می‌شود، اغلب از بند متناسب با آن استفاده می‌شود.

بند ساک دستی برخلاف اندازه کوچک خود، نقش مهمی در ساخت ساک دستی دارد. زیبایی این بخش و رنگ‌های به‌کار رفته در تولید آن سهم زیادی در استقبال عموم از خرید ساک دستی و کاربرد آن دارد.


سوالات متداول

حداقل تعداد سفارش بند ساک دستی چه تعدادی است؟
بندهای ساک دستی در بسته‌های 500 جفتی (1000 عددی) عرضه می‌شوند.
بعد از ثبت سفارش چقدر زمان می‌برد تا سفارش به دست ما برسد؟
برای سفارش‌های داخل تهران حدود 3 ساعت و برای شهرستان‌ها باتوجه‌به مسافت، حدود 24 الی 48 ساعت بعد به دست شما می‌رسد.
طول بندها چند سانتی‌متر است؟
طول بندهای ساک دستی معمولاً 30 سانتی‌متر است.
اگر این بندها را با طول دیگری می‌خواهید، می‌توانید آن را سفارش دهید تا ما برایتان تولید کنیم.