وبلاگ

راهنمای طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد

6 25

رویدادها بهترین فرصت برای تبلیغات است. افراد زیادی یکدیگر را می‌بینند و بازاریابی محصولات در اجتماعی بزرگ و پویا انجام می‌گیرد. البته اگر به فکر تبلیغات در رویدادها هستید لازم است هوشمندانه تر عمل کنید!

تبلیغات مرسوم در رویدادها طراحی کاتالوگ است. با این حال بسیاری از مردم بعد از یک بار نگاه کردن، آن را دور می‌اندازند. پس بهتر است فکر جدی‌تری داشته باشید. طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد شما را جلوتر از رقبای کاتالوگی قرار می‌دهد. ساک تبلیغاتی کاغذی یا پارچه‌ای وسیله‌ای کاربردی است که مخاطبان از آن استفاده بیشتری می‌کنند.

به خصوص اگر ساک تبلیغاتی پارچه‌ای سفارش داده باشید، بهترین راه درازمدت تبلیغات را انتخاب کرده‌اید.

برای سفارش ساک تبلیغاتی مخصوص رویدادها، لازم است نکاتی را در نظر بگیرید. در این مقاله قدم به قدم جلو می‌رویم تا با طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد بیشتر آشنا شده و از این فرصت طلایی نهایت استفاده را داشته باشیم.

1 6

گام اول: هدف چیست؟

برای شروع و سفارش ساک تبلیغاتی، قبل از هرکاری هدف را مشخص کنید. بهتر است با تیم خود در این رابطه گفتگویی داشته باشید.

برای شروع هرکاری تعیین هدف به صورت واضح و روشن، بسیاری از گام‌های بعدی را آسان‌تر می‌کند.

قبل از شروع هرچیزی لازم است در گروه به پاسخ این سوال برسید: چرا تصمیم گرفتید طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد را انجام دهید؟

اگر سفارش ساک تبلیغاتی برای بازاریابی محصولات است و به تمام افراد تعلق می‌گیرد، بهتر است ساک تبلیغاتی کاغذی با ابعاد کوچک سفارش دهید تا هزینه‌ها زیاد نشود.

اگر به مشتریانی که از شما خرید می‌کنند ساک دستی می‌دهید، ساک تبلیغاتی پارچه‌ای گزینه بهتری است و تبلیغات موثرتری به حساب می‌آید.

گام دوم: سفارش ساک تبلیغاتی آماده

رویدادها فرصت طلایی تبلیغات و بازاریابی هستند، با این حال لازم نیست آن را پیچیده و سخت کنید. اگر دیر به فکر طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد افتادید، می‌توانید از نمونه‌های آماده استفاده کنید، فقط لازم است اسم و برند شما به آن‌ها اضافه شود.

البته ساک تبلیغاتی خود را به اولین نفری که سر راهتان قرار گرفت، سفارش ندهید. هدف شما تبلیغات و فروش بیشتر محصول یا خدمات است. درنتیجه ساک تبلیغاتی کاغذی یا پارچه‌ای شما باید کیفیت و طراحی خوبی داشته باشد.

گام سوم: بودجه‌بندی

قبل از سفارش ساک تبلیغاتی، لازم است درباره قیمت ساک‌های تبلیغاتی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

با تیم خود گفتگویی داشته باشید و تصمیم بگیرید چه میزان بودجه در طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد مناسب است.

با جستجو در مراکزی که ساک تبلیغاتی طراحی و تولید می‌کنند از ریز هزینه‌ها با خبر می‌شوید.

اگر نمی‌دانید از کجا شروع کنید، باران پک در کنار شماست تا شما را در طراحی ساک دستی مخصوص خود راهنمایی کند.

گام چهارم: تعیین طرح

این مرحله از سفارش ساک تبلیغاتی، سخت‌ترین آن است. یادتان باشد هیچ کس دوست ندارد از ساک دستی که طراحی زیبایی ندارد استفاده کند، حتی اگر رایگان باشد.

روش‌های زیادی برای طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد وجود دارد. برای ایده گرفتن می‌توانید به مقاله‌های روش‌های خلاقانه طراحی ساک تبلیغاتی مراجعه کنید.

با این حال اگر چیزی به ذهنتان نمی‌رسد آن را به گروه‌های گرافیستی بسپارید. فقط لازم است عناصر مهمی که می‌خواهید روی آن نمایان باشد، مشخص کنید.

گام پنجم: چیزی را از قلم نیندازید

قبل از سفارش ساک تبلیغاتی، یک بار دیگر همه موارد را با خود مرور کنید تا چیزی جا نمانده باشد. مثلاً طرح خود را دوباره بررسی کنید. آیا به اندازه کافی زیبا و گویا هست؟ آیا برند شما به خوبی روی طرح نمایان است؟ لازم نیست چیزی در آن تغییر کند؟

اگر می‌خواهید مطمئن باشید چیزی جا نمانده، بازار هدف خود را به ذهن بیاورید، به نیازهای آن‌ها فکر کنید و بعد به سوالات بالا جواب دهید.

گام ششم: تنظیم پیش‌نویس

اگر همه چیز جهت طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد به خوبی پیش رفته و جواب سوالات را یافته‌اید، پیش‌نویسی از طرح خود را آماده کنید.

پیش‌نویس طرح باید مطابق با معیارهای شما باشد. بار دیگر به جمله روی ساک تبلیغاتی پارچه‌ای یا کاغذی خود نگاهی بیندازید تا از همه چیز مطمئن باشید.

گام هفتم: تصمیم نهایی

بعد از تنظیم پیش‌نویس طرح، آن را با سایر هم تیمی‌های خود به اشتراک بگذارید. اکنون زمان ویرایش نهایی است.

اهداف خود را دوباره به یاد آورید و ببینید طرح نهایی تمام توقعات شما را برطرف می‌کند یا لازم است تغییراتی در آن ایجاد شود؟!

دوباره نگاهی به اطلاعات برند و تماس روی ساک تبلیغاتی کاغذی یا پارچه‌ای بیندازید تا مطمئن باشید خوانا و مشخص است.

1 7

گام هشتم: انتخاب رنگ

رنگ ساک تبلیغاتی تاثیر زیادی در بازاریابی محصولات دارد، رنگ‌های تند معمولاً توجه بسیاری از مردم را جلب می‌کنند. با این حال اگر دوست دارید مشتریان بعدها نیز از ساک تبلیغاتی شما استفاده کنند، رنگ‌های خنثی بهتر عمل می‌کند.

یک روش دیگر، سفارش ساک تبلیغاتی در رنگ‌های مختلف است که جذابیت بیشتری برای مخاطب ایجاد می‌کند.

گام نهم: ساک تبلیغاتی کاغذی یا پارچه‌ای؟

ساک‌های تبلیغاتی در سبک‌های مختلفی تولید می‌شوند. با توجه به هدفتان ساک تبلیغاتی پارچه‌ای یا کاغذی سفارش دهید.

هرکدام از ساک‌های تبلیغاتی مزیت خود را دارند. سفارش ساک تبلیغاتی را با توجه به اهداف و بازار هدف خود انجام دهید.

گام آخر: سفارش ساک تبلیغاتی

حالا که طراحی ساک تبلیغاتی برای رویداد را به خوبی انجام دادید، فقط لازم است یک تولید‌کننده پیدا کنید و سفارش ساک تبلیغاتی خود را ثبت کنید.

پیدا کردن تولیدکننده با کیفیت کار سختی نیست، فقط به کمی زمان و جستجو نیاز دارد.

ساک‌های تبلیغاتی شما آماده است. فراموش نکنید تا شروع رویداد آن‌ها در فضایی تمیز و خشک نگه دارید.

1 8

کلام آخر

اگر قصد طراحی ساک تبلیغاتی برای رویدادهای خاصی را دارید، فراموش نکنید هدف مشخصی داشته باشید و استراتژی‌های بازاریابی را به کار ببرید.

رویدادها یک فرصت طلایی برای تبلیغات شما فراهم می‌کنند. با به‌کارگیری روش‌های نوین تبلیغات به راحتی رقبای خود را پشت سر می‌گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *